Professors

Daria Jankiel

Kierownik Projektów

Daria Jankiel ukończyła Kolegium Europejskie w 2019r., a jej główne zainteresowania to polityka obronności UE i geopolityka Afryki.

Paulina Gomulak

Dyrektor Wykonawczy, Dyrektor Warszawskiego Forum Bezpieczeństwa

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi programami i zespołami, w szczególności w środowisku międzynarodowym.

Anna Dombek

KOORDYNATOR PROGRAMÓW, KOORDYNATOR UCZESTNIKÓW WARSAW SECURITY FORUM

Anna Dombek uzyskała tytuł magistra stosunków międzynarodowych na Collegium Civitas w Warszawie. Ukończyła również kulturoznawstwo ze specjalizacją studia azjatyckie na Uniwersytecie SWPS.

Thorbjørn Jagland

SEKRETARZ GENERALNY RADY EUROPY W LATACH 2009-2019

Thorbjørn Jagland otrzymał nagrodę “Rycerza Wolności” za swoje wieloletnie zaangażowanie w procesy integracji europejskiej, wspieranie dialogu międzynarodowego oraz niestrudzone wysiłki na rzecz wspierania demokracji, praworządności i praw człowieka zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Dalia Grybauskaitė

PREZYDENT REPUBLIKI LITEWSKIEJ W LATACH 2009-2019

Dalia Grybauskaitė otrzymała nagrodę “Rycerza Wolności” za wysiłki podjęte na rzecz walki o bezpieczeństwo i obronę narodową Litwy, krajów bałtyckich i Polski, a także za swoje zdecydowane stanowisko wobec inwazji rosyjskiej na terytorium Ukrainy.

Sławomir Florek

DYREKTOR PROGRAMU BEZPIECZEŃSTWO I OBRONNOŚĆ

Absolwent Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych oraz Joint Command and Staff College w UK. Pułkownik rezerwy, uczestnik misji wojskowych w Bośni i Hercegowinie, Kosowie, Iraku

Hanna Kowalska

Asystentka Zarządu

Tomasz Banasiak

SZEF PROTOKOŁU KOMITETU ORGANIZACYJNEGO WARSAW SECURITY FORUM, KOORDYNATOR PROGRAMU POLITYKA MIĘDZYNARODOWA

Absolwent stosunków międzynarodowych Collegium Civitas, specjalność Dyplomacja i negocjacje w erze informacji. Wcześniej studiował także w Institut d'études politiques de Paris (Sciences Po), gdzie otrzymał prestiżowy Le Certificat en Sciences Sociales et Humanités.