Michał Langer

Michał Langer

RESEARCH FELLOW

Ekspert do spraw organizacji imprez masowych , specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego nazdobywał doświadczenie na stanowiskach Menadżera Transportu Turniejowego i Operacji Lotniskowych przy organizacji UEFA EURO 2012

Specjalizacje: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, ORGANIZACJA IMPREZ MASOWYCH

Ekspert do spraw organizacji imprez masowych , specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego nazdobywał doświadczenie na stanowiskach Menadżera Transportu Turniejowego i Operacji Lotniskowych przy organizacji UEFA EURO 2012 w Polsce oraz Menadżera ds. Operacji Miejskich podczas organizacji Finału Ligi Europy w Warszawie w 2015. Jeden z głównych menadżerów organizujących i koordynujących UEFA EURO u21 w Polsce i Klubowe Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn w 2017 roku.

Od 10 lat współpracuje z federacjami sportowymi i urzędami miast w obszarze przygotowania i realizacji projektów miejskich w zakresie organizacji wydarzeń sportowych takich jak transport, , wolontariat, obsługa zawodników, logistyka wydarzenia, obsługa kibiców, bezpieczeństwo, obsługa medyczna, promocja i marketing a także współpraca z partnerami oraz sponsorami wydarzenia.

Twórca systemowej organizacji wydarzeń, współautor opracowań wewnętrznych UEFA, PZPN.

Na stałe w: Warszawie

Kontakt

Fundacja
im. Kazimierza Pułaskiego
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.: 022 658 04 01
faks: 022 205 06 35
e-mail: office@pulaski.pl
rada europy
Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego posiada status partnerski
Rady Europy.

Newsletter