Langer Michał

Langer Michał

RESEARCH FELLOW

Ekspert do spraw organizacji imprez masowych , specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Zdobył doświadczenie na stanowiskach Menadżera Transportu Turniejowego i Operacji Lotniskowych przy organizacji UEFA EURO 2012.

Specjalizacje: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, ORGANIZACJA IMPREZ MASOWYCH

Ekspert do spraw organizacji imprez masowych , specjalista z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Zdobył doświadczenie na stanowiskach Menadżera Transportu Turniejowego i Operacji Lotniskowych przy organizacji UEFA EURO 2012 w Polsce oraz Menadżera ds. Operacji Miejskich podczas organizacji Finału Ligi Europy w Warszawie w 2015. Jeden z głównych menadżerów organizujących i koordynujących UEFA EURO u21 w Polsce i Klubowe Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn w 2017 roku.

Od 10 lat współpracuje z federacjami sportowymi i urzędami miast w obszarze przygotowania i realizacji projektów miejskich w zakresie organizacji wydarzeń sportowych takich jak transport, , wolontariat, obsługa zawodników, logistyka wydarzenia, obsługa kibiców, bezpieczeństwo, obsługa medyczna, promocja i marketing a także współpraca z partnerami oraz sponsorami wydarzenia.

Twórca systemowej organizacji wydarzeń, współautor opracowań wewnętrznych UEFA, PZPN.

Na stałe w: Warszawie