Ciszewski Radosław

Ciszewski Radosław

Rada Fundacji

Były dyrektor biura poselskiego prof. Danuty Hübner. Dziennikarz, były Szef Zespołu Redaktorów i Wydawca TVN CNBC.

Specjalizacje: INTEGRACJA EUROPEJSKA, BIZNES, MEDIA, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE (NGO)

Współfundator i członek Rady Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego. Były dyrektor biura poselskiego prof. Danuty Hübner. Wcześniej wicedyrektor biura poselskiego Jacka Saryusz – Wolskiego. Dziennikarz, były Szef Zespołu Redaktorów i Wydawca TVN CNBC, wcześniej producent w Redakcji Biznesowej TVN24. W latach 2002 – 2007 członek zespołu trenerskiego Programu Młodzież w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Trener w Europejskiej Akademii Dyplomacji (m.in. w ramach rocznego programu „Akademia Młodych Dyplomatów”). W latach 1999-2003 pracownik Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Z jej ramienia był koordynatorem ogólnopolskiej akcji społecznej na rzecz przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy Społecznej TAK w Referendum. Autor lokalnych i ogólnokrajowych kampanii społecznych i politycznych.

W 2007 roku otrzymał „Bartkowe Serduszko ”, wyróżnienie przyznawane przez Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Dziecka „Wyspa” z Chorzowa.

W 2014 roku odznaczony przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi za osiągnięcia w działalności na rzecz upowszechniania idei europejskiej.

Na stałe w: Warszawie

Kontakt

Fundacja
im. Kazimierza Pułaskiego
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa
tel.: 022 658 04 01
faks: 022 205 06 35
e-mail: office@pulaski.pl
rada europy
Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego posiada status partnerski
Rady Europy.

Newsletter